תפריט סגור

גאווה למושבה: אריאל ברגין זכתה בתחרות בינלאומית לעיצוב לוגו

אריאל ברגין נוער בחזית ההסברה נובה

גאווה למושבה: אריאל ברגין זכתה בתחרות בינלאומית לעיצוב לוגו

אריאל ברגין, תושבת גדרה ותלמידת כיתה י"א בדרכא רמון, זכתה לתעודת הערכה מראש המועצה על כך שהלוגו שאותו עיצבה עבור מיזם ההסברה הבינלאומי של ישראל בחו"ל, "נוב"ה – נוער בחזית ההסברה", נבחר במקום הראשון.

ראש המועצה של גדרה, יואל גמליאל, העניק לאריאל תעודת הערכה על הישגיה. "אנחנו נרגשים וגאים בך על יצירתיות יוצאת דופן המסייעת להסברה של ישראל בעולם", אמר גמליאל. "יכולותייך וכישורייך ניכרים ומהווים גאווה רבה עבור המושבה כולה".

אריאל ברגין היא צעירה מוכשרת בעלת חזון. הלוגו שלה הוא דוגמה מצוינת לאופן שבו בני נוער יכולים לתרום להסברה הישראלית בעולם.

נובה כאמור מעבר לכך שהם ראשי תיבות של נוער בחזית ההסברה הוא יותר בהקשר של אותה מסיבה טבע שהתרחשה ב-6-7/10/23 ברעים ובמהלך יום ה-7/10/23 לאחר גל שיגורים של רקטות לעבר ישראל בשעות הבוקר המוקדמות, הגיעו למתחם המסיבה מחבלי נוחבה של ארגון החמאס וטבחו באכזריות לא אנושית במשתתפי המסיבה במסיבה נהרגו 364 משתתפים ו-40 משתתפי המסיבה נחטפו לעזה כאשר חלקם הוחזרו במסגרת עסקת החטופים, הפיגוע בנובה נחשב לפיגוע הטרור הגדול ביותר שהתרחש במדינת ישראל.

מיזם "נוב"ה" – בני נוער מתגייסים להסברה

בימים לא פשוטים אלו, מדינת ישראל מתמודדת עם אתגר הסברה הולך ומחריף. לנוכח העובדה שבני נוער מעורבים ופעילים ברשתות החברתיות, יש בידם את הכוח והיכולת להירתם ולחזק את מערך ההסברה של ישראל.

במסגרת מיזם "נוב"ה", בני נוער מתנדבים משכבות ט' עד י"ב, דוברי שפות זרות ברמה גבוהה, עוברים הכשרה וליווי מקצועי מטובי המומחים בהסברה. לאחר ההכשרה, הם מצטרפים לקבוצות פעילות על פי אזורים גאוגרפיים, ועורכים פעילות אינטנסיבית ברשתות החברתיות.

עד כה, השתתפו במיזם כ-800 בני נוער, ושתי הכשרות התקיימו בהצלחה. בקרוב מתוכננת הכשרה נוספת, בהתאם לביקוש הרב.

שר החינוך יואב קיש, שר התפוצות עמיחי שיקלי, מנכ"ל משרד התפוצות אבי כהן סקלי ומנכ"ל גשר אילן גאל דור, ברכו את התלמידים על התנדבותם ומנהיגותם בעת זו.

בני הנוער של מיזם "נוב"ה" הם דוגמה מעוררת השראה של מנהיגות ומעורבות חברתית. הם מביאים את נקודת המבט שלהם, את הידע שלהם ואת הכישורים שלהם, כדי לסייע למדינת ישראל להתמודד עם אתגר ההסברה.

יחד עם בני הנוער של מיזם "נוב"ה", ננצח את האתגר ההסברתי העומד בפנינו.

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *