תפריט סגור

סדנאות סמארטפון לאזרחים בוגרים בגדרה

סדנאות סמארטפון לאזרחים בוגרים בגדרה

סדנאות סמארטפון לאזרחים בוגרים בגדרה

סדנאות סמארטפון לאזרחים בוגרים באשכול שורק דרומי זוכות להצלחה רבה. יואל גמליאל, יו"ר האשכול וראש מועצת גדרה, אמר כי התכנית הושקעה מחשבה רבה כדי לספק מעטפת רחבה לאזרחים בוגרים בתקופה שלפני ואחרי הפרישה. הוא שמח על ההיענות הגבוהה לסדנאות.

אשכול שורק דרומי, הפועל לטיפוח וקידום האזור, מציע לאזרחים ותיקים תכנית בשם "אפ 60+". התכנית מסייעת לאזרחים להתמודד עם השינויים המאפיינים את תקופת החיים החדשה,ועוזר להם להתמודד עם האתגרים החדשים בחייהם.

סדנת סמארטפון למתקדמים נפתחה בימים אלה, בעקבות הביקוש הרב לסדנת סמארטפון למתחילים שנערכה בנובמבר. סדנת המתחילים נחלה הצלחה גדולה, והמשתתפים בה הביעו עניין להמשיך ללמוד עוד על השימוש בסמארטפון.

הסדנה מתקיימת בהדרכת חברת "מחשבה טובה", המנוסה בהעברת סדנאות אוריינות דיגיטלית ברחבי הארץ.

מרכז אפ 60+ הוא שירות המסייע לאנשים בני 60 פלוס המתמודדים עם פרישה מהעבודה. המרכז מציע מגוון שירותים, כולל:הכוונה תמיכה וכלים להתמודדות עם התקופה החדשה בחיים.

מרכז אפ 60+ פועל בשיתוף פעולה עם מגוון גופים, ביניהם:

  • המשרד לשוויון חברתי: הגוף הממשלתי האחראי על קידום אוכלוסיות מוחלשות, כולל אזרחים ותיקים.
  • הג'וינט: ארגון בינלאומי הפועל לקידום חברה צודקת ומשגשגת.
  • מכללת אחוה: מכללה אקדמית הפועלת באזור הדרום.
  • אשכול שורק דרומי: אזור שיתופי של רשויות מקומיות באזור הדרום.

מרכז אפ 60+ פועל במטרה לסייע לאנשים המתמודדים עם פרישה מהעבודה להשתלב בהצלחה בתקופת החיים החדשה.

אשכול שורק דרומי הוא איגוד של 10 רשויות מקומיות בדרום השפלה. האשכול הוקם בשנת 2022 במטרה לחזק את הקשר בין הרשויות ולקדם את הפיתוח האזורי.

יו"ר האשכול הוא ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל. האשכול פועל במגוון תחומים, כולל:

  • ביצוע מכרזים משותפים.
  • הוספה והרחבה של שירותים לתושב.
  • הובלת מנועי צמיחה אזוריים.
  • תכנון ושיתוף פעולה אסטרטגי.

המרכז "אפ 60+" הוא דוגמה לכך שהאשכול פועל לקדם את רווחת התושבים באזור. המרכז מציע שירותים חשובים לתושבים לאחר פרישה , ומסייע להם להפוך את תקופה זו לנקודת זינוק חדשה.

במרכז מוצעות מגוון סדנאות והרצאות ללא תשלום:
אפ כלכלי – סדנת הכנה לפרישה. הסדנה מעניקה כלים להערכות כלכלית, מיצוי זכויות, קבלת החלטות בנוגע לפנסיה ועוד. הסדנה מומלצת למי שנמצאים 3 שנים מיום הפרישה או מיד אחריה. מומלץ לבוא עם בן/בת זוג.
אפ בשבילי – סדנה לניהול ותכנון תקופת החיים החדשה. הסדנה שתפתח לך את הלב והמחשבה, ותפגיש אותך עם מי שנמצאים באותה צומת. הסדנה מומלצת למי שפרש ב-5 שנים האחרונות.
אפ בריא – סדנה לעיצוב אורח חיים חדש ובריא. הסדנה שתקנה לך הרגלים וידע בנושאים כמו ניהול זמן, מניעת לחץ, היגיינת שינה, אורח חיים פעיל, כושר, תזונה וזכרון.
אפ דיגיטל – סדנאות דיגיטליות במגוון תחומים: סמארטפון, מחשב, פייסבוק, שירותים מקוונים ועוד. הסדנאות יקנו לך כלים להפיק את המיטב ממהפכת המידע, הטכנולוגיה ודרכי התקשורת החדשות.
אפ זכרון – סדנת זכרון. הסדנה תקנה לך כלים לשימור ושיפור הזכרון.
אפ קמפוס – קמפוס דיגיטלי – שלישי בשש: הרצאה של שעה בזום, אחת לשבוע במגוון רחב של נושאים (ייפוי כוח, תזונה, רשתות חברתיות, השקעות ועוד).
יו"ר אשכול רשויות שורק דרומי וראש מועצת גדרה, יואל גמליאל: "בתכנית אפ 60+ באשכול רשויות שורק דרומי הושקעה מחשבה רבה ליצירת מעטפת רחבה לאזרחים בוגרים מכלל האזור לפני פרישה ואחריה. שמחתי לראות את ההיענות במסגרת סדנאות הסמארטפון של "אפ דיגיטל". תודה לשירה דקל כץ, מנכ"לית אשכול רשויות שורק דרומי ולנעמה המובילה תכנית משמעותית זו."
לפרטים ומידע לגבי תכנית אפ 60+ יש לפנות לנעמה

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *